Dinçer Raf Hangi Mağaza Dekorasyonlarını Yapıyor?

Dinçer Raf Hangi Mağaza Dekorasyonlarını Yapıyor?

Mağaza dekorasyonları farklı sektörlerde hizmet veren mağazalar için farklı şekilde tasarlanmaktadır. Bu tasarımlar sergilenen ve satılmak istenilen ürünlerin önüne geçmeyecek, müşterilerin dikkatini ürünlere odaklayabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Bu nedenle alanında uzman, tecrübe sahibi dekorasyon şirketleriyle çalışılmak sizin istenilen sonuca ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.  Dinçer Raf hizmet verdiği sektörde 20 yıllık tecrübesiyle müşterilerin isteklerine ve hizmet verdiği sektöre uygun mağaza dekorasyonu yapmaktadır.

Ayakkabı mağaza dekorasyonu:  Deneyim ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Satılmak istenilen ayakkabı türüne göre doğru tasarımın yapılması gerekir ki tasarım ürünlerin önüne geçmesin ve müşterilerin dikkati dağılmasın. Dinçer Raf ayakkabı mağaza dekorasyonu alanındaki tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Bujiteri mağaza dekorasyonu: Son yıllarda cıvıl cıvıl renk seçimleriyle tasarlanan mağazalar kadınların ilgisini çekmekte ve en çok ziyaret edilen mağazalar haline gelmektedir. Bu mağazaların sunumu, ürünlerin teşhiri çok önemlidir. Dinçer Raf bujiteri mağaza tasarımı yaparken mağaza dışı cephe tasarımını hazırlar ve ürünlerin sunulması için duvar rafları, orta reyonları büyük bir titizlikle müşterilerin rahat hareket edebileceği şekilde tasarlamaktadır.

Eczane dekorasyonu: Özellikle hastanelerin çevresinde sayıları oldukça fazla olan eczaneler diğerlerine göre daha dikkat çekmek için mağaza dekorasyonun önem vermeye başlamışlardır. Dinçer Raf mağaza dışı tasarıma dikkat ederek eczanenin içinin sade ve ferah olması için uygun bir tasarım yapmaktadır. Kullandığı malzemelerin kaliteli olması nedeniyle mağaza dekorasyonunda uzun yıllar bir sorun yaşamadan kullanılabilmektedir.

İç giyim mağaza dekorasyonu: Üzerinde en fazla çalışılan ve tasarım yapılan mağaza türüdür. İç giyim mağaza tasarımı dekorasyonunda mağaza vitrin tasarımına dikkat edilmesi gerekir. Müşterilerin büyük bir kısmı vitrinden etkilenerek mağaza giriş yapar. Diğer bir nokta mağazanın tavandan yer kolonlarına kadar kullanılacak tüm raf sistemlerinin önceden planlanmış olmasıdır. Dinçer Raf bu alanda müşterilerine, ücretsiz keşif, ücretsiz projelendirme, 3D tasarım, kaliteli malzeme üretimi, malzemelerin montaj ve uyarlanması ve 2 yıllık ücretsiz servis hizmeti vermektedir.

Kozmetik- Parfümeri mağaza dekorasyonu: Özellikle kadınların rağbet gösterdiği  mağaza türü olan kozmetik mağazalarının dekorasyonları mümkün oldukça albenili ve dikkat çekici olmalıdır. Dinçer Raf söz konusu alanda bu bilinçle çalışmakta ve tasarımları müşterilerin rahat hissedebileceği, ve onları ürünlere odaklayacak tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Market dekorasyonu: Dinçer Raf, müşterilerin rahat dolaşabileceği, aradıkları ürünleri kolayca bulabileceği market içini ferah ve geniş gösteren tasarımlar yapmaktadır.

Tekstil – Giyim mağaza dekorasyonu: Tekstil ve giyim mağazalarında mağaza içi kadar mağaza dışı cephe tasarımı ve vitrin tasarımı da oldukça önemli hale gelmiştir. Dinçer Raf, mağaza dış cephe tasarımına önem verir ve vitrin tasarımı konusunda müşterilerine öneriler sunmaktadır. Kaliteli mağaza dekorasyon malzemesi kullanarak müşterilerin rahat alışveriş yapabileceği, ürünlerin en iyi şekilde sergilenmesine imkan veren tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Züccaciye mağaza dekorasyonu: Bu mağazaların hedef kitlesi çoğunlukla kadınlardır. Bu nedenle onların ilgisine uygun olarak dekorasyon yapılmalıdır. Dinçer Raf uzman teknik ekibiyle size mağazanızın tasarımı konusunda yardımcı olmakta ve kullandığı kaliteli ürünlerle dekorasyonunuzu uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlamaktadır.